سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
ويژگي عمومي رنگ هاي زرد و نارنجي صنعت شرق

صنعت شرق
صنعت شرق تامين كننده لوازم و تجهيزات صنعتي

ويژگي عمومي رنگ ها : رنگ زرد شادترين رنگ در طيف رنگ ها و در چرخه رنگ، متضاد رنگ بنفش مي باشد. اين رنگ با تركيبي از رنگهاي بنفش يا آبي بسيار زيبا خواهد شد. رنگ زرد با توان پرتو افكني زياد بيشتر پرتو هاي دريافتي را بازتاب مي نمايد و از بسياري از ويژگي هاي رنگ سفيد نيز برخوردار است . زرد رنگي ترش است و نمودار ترشي هاي متفاوت. صداي زير ويولن زرد است، آواز بلبل و قناري زرد است و وقتي يكدست باشد شادي آفرين و هنگامي كه با تغييرات زمينه هاي رنگي همراه باشد ايجاد هيجان و ناراحتي تا حد اضطراب مي كند.

ويژگي هاي رنگ زرد

زرد رنگ نشانه بي خوابي، بيداري، بيماري ،نااميدي و هيجان و تلاطم فكري است همچنين رنگ آغاز بهار ، رسيدگي به كشت و كار و نمودار نيروي فزون نهفته در دانه است . رنگ زرد رنگ جواني نشان روشني نور و نمايانگر دانش و معرفت است در بعضي اوقات رنگ زد به عنوان القا كننده تنفر مطرح مي‌شود اين حالت زماني مورد قبول است كه پس زمينه آن مشكي باشد زيرا تضاد اين دو رنگ بسيار شديد است و در هيچ شرايطي با هم هماهنگي ندارد در صورتي كه همين رنگ در پس زمينه سبز زندگي و اميد را به نمايش مي‌گذارد .

اگر مي خواهيد چيزي را به خاطر آورد يا هرگز فراموش نكند آن را در كاغذ زرد نويسيد . در هنر چيدمان همراهي رنگ زرد و بنفش بسيار زيبا مي نمايد. اين رنگ بر ميزان فشار خون و ضربان قلب مي افزايد ولي اثري كمتر از رنگ قرمز دارد .

به عنوان رنگ نور آفتاب اثر نيرو بخش دارد و موجب كاهش افسردگي مي شود امكان دارد يك متخصص رنگ درماني از رنگ زرد براي مداواي گرفتگي عضله ها كم شدن مقدار قند خون پركاري تيروئيد و سنگ كيسه صفرا استفاده كند . اگر هر شرايطي را نمايانگر رنگي بناميم اين مثلث است كه رنگ زرد است و شكلي است كه بر اساس سه خط متقاطع و با ايجاد سه زاويه به وجود مي‌آيد زاويه هاي تند مثلث بر شخصيت تهاجمي برنده و سريعا آن تاكيد دارند . ساير شكل هاي سه گوش با زاويه مختلف و تيزبيني جزو خانواده مثلث به شمار مي‌آيند مثلث در عين حال نمادي از تفكر و روشنايي است و به سرعت دگرگون مي‌شود رنگي كه از نظر زيباشناسي با خصوصيات مثلث متناسب است و شخصيت آن را به كمال نشان مي‌دهد رنگ زرد است .

رنگ زرد و خصوصيات افراد علاقه مند به آن

افراد با رنگ زمينه زرد سوخته خوش اخلاق، جالب و جذاب ،يادگيرنده سبك پرجنبش ، سرگرم كننده و خوشبين هستند. اين افراد گرما و صميميت را ساطع مي كنند و با بخشنده و سهل گيرند رنگ زرد به شكل حال در اطراف سر مردم ديده مي‌شود اين رنگ نشانگر تفكر و خرد از وفور رنگ زرد در حالي نشانگر يك فرد انديشمند است و خلاقيت و نبوغ و خرد را نشان مي‌دهد .

اين رنگ همچنين مي تواند نشانه شادي و سرزندگي و خلق و خوي شاد باشد افراد با رنگ زمينه زرد با جماعت زودرنج و ناپايدار هستند آنان متفكراني سريع هستند و سرگرم شدن و سرگرم كردن ديگران لذت مي‌برند اين افراد اجتماعي و معاشرتي هستند و از گفتگوي طولاني در هر زمينه لذت مي‌برند آنان مشتاق يادگيري اند اما بيشتر اوقات براي تفريح كار مي كنند و به سختي كاري را به پايان مي رساند و از بسياري از مسائل سرسري مي‌گذرد خواندن و نوشتن تمركز حواس و يا هر نوع فعاليتي كه نيمكره چپ مغز را به كار بيندازد رنگ زرد ايجاد مي‌كند رنگ زرد در حالت خلوص روشن‌ترين و درخشان ترين رنگ هاست كه در طبيعت نيز انواع آن ديده مي‌شود .

رنگ زرد درخشان نمادي از دانش و فهم انساني روشنايي معنوي و نور الهي است رنگ زرد كنار نارنجي به شدت مي درخشد و در كنار قرمز كه قرار مي‌گيرد به جلال و شكوه اضافه مي‌شود درخشش زرد روي آبي به اوج مي‌رسد و بر شدت خروس و عمق رنگ آب مي افزايد زرد ناخالص مي‌تواند نشان‌دهنده مشغله شديد ذهني و عدم تعادل فكري و شخصي با زن بسته متعصب يا خوردگي باشد از ويژگي‌هاي ديگر رنگ زرد تمايل به ترس و دروغگويي مي باشد.

ويژگي عمومي رنگ نارنجي

در طيف رنگ‌ها گرمترين‌رنگ به شمار مي‌رود. نارنجي روشن را مي توان با رنگ‌هاي قرمز روشن انواع زرد ها و يا زرشكي سيرنگ بادمجان كنار يكديگر گذاشت و يا تاكيد كرد.  اما رنگ نارنجي در كنار ارغواني تركيبي بسيار با نشاط و سرزنده را به وجود مي‌آورد نارنجي رنگ بلوغ جواني و شادابي است رنگ سرخوش به وجود آورد و پرنشاط است كه تحمل آن به سادگي ميسر نيست اما در كنار ساير رنگ‌ها به سر زندگي آنها مي افزايد و انرژي بصري بسياري مي پراكند حرارت نارنجي در كنار آبي به اوج خود مي‌رسد و به تضاد يا كنتراست سرد و گرم با كيفيتي انكارناپذير دامن مي‌زند .

نارنجي جز رنگ هاي گرم و قابل توجه است كه در افرادي كه به طور طبيعي كارآمد و سريع الانتقال هستند و به راحتي مي‌توان با آن كنار آمد ديده مي‌شود آنان قادر به راحتي مردم را ببخشند و اغلب خود را در موقعيتي مي‌يابد كه بايد مشكل را حل كنند آنان مردميم متفكر فروتن و لايق هستند.

وقتي نارنجي با سفيد مخلوط مي‌شود به شدت از انرژي آن كاسته مي‌گردد و در اختلال دو سياه خاموش اما عميق مي شود. تركيب آبي و نارنجي خاكستري هاي زيبا و گرمي را به وجود مي‌آورد. رنگ نارنجي مشخص كننده احساسات و سلامتي است اگر شفاف و خوشايند به نظر برسد بلند همتي و ديدگاه مثبت و همدردي با ديگران را نشان مي‌دهد هماهنگي و مشاركت جويي از ويژگي هاي رنگ نارنجي است.

نارنجي رنگ جواني است

نارنجي تيره نشان دهنده غرور و نخوت و تكبر است رنگ نارنجي اشتها را تحريك كرده و موجب تقليد خستگي مي گردد از زير بشقابي هاي نارنجي مي توان به عنوان عامل تقويت و تشويق افرادي كه در غذا خوردن ايرادگير هستند يا براي تحريك اشتهاي بيماران استفاده كرد به منظور كاهش وزن لازم است از اين رنگ دوري جويد چنانچه احساس خستگي ضعف و سستي مي كنيد لباس نارنجي رنگ بپوشيد تا نيروي لازم را به دست آوريد .

نارنجي رنگي است كه خاص بصري آن آتش و خاص رواني آن گرم و است نارنجي رنگ جواني است رنگ شادابي است و اين جشن و سرور رنگ ميوه هاي تازه رسيده مي باشد و حالتي از اضطراب و عدم ثبات را شامل مي‌شود آميختن آن با كمي سفيد رنگ بلوز زنانه است و آميخته با كمك  مشكي رنگ بلوغ مردان است و ارتش در ارتباط با خط خطي آزاد و متمايل به عمودي مي باشد

نارنجي پرتقالي نماد لذت مبارزه تپش قلب و لرزش انرژي مثبت و هيجان است فردي كه اين حال را دارد ماجراجو و موفقيت در كسب و كار از اين افراد تيز آداب دارد و دلسوز هستند و لذت زيادي از بودن با دوستان و خانواده مي‌برند نارنجي خالي است نشانگر خلاقيت و عاطفه از اين رنگ اغلب شجاعت و شادي را نشان مي‌دهد.

مدرسه آرت كانرآمادگي برگزاري دوره هاي آنلاين و دوره هاي آفلاين آموزشي در زمينه هاي دوره روشنايي و نورپردازي اماكن، دوره جامع رنگ شناسي و كارگاه ساخت رنگ، دوره جامع فنگ شويي، دروه تابلوهاي دكوراتي، دوره تابلوهاي دكوراتيو و پتينه، دوره تخصصي دكوراسيون داخلي، دوره تخصصي چيدمان و سبك شناسي را دارد. درمدرسه آرت كانر با بهترين اساتيد حرفه اي بياموزيد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۸ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۱:۲۱ ] [ صنعت شرق ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
آمار
امروز : 11
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 1847
امکانات وب